Рoбота с системою Accel Eda, Детальна інформація

Рoбота с системою Accel Eda
Тип документу: Реферат
Сторінок: 4
Предмет: Комп`ютерні науки
Автор: Олексій
Розмір: 10.9
Скачувань: 920


Реферат на тему:

Рoбота с системою Accel Eda ЗМІСТ.стор.

1. Вступ. 2

2. Конфігурація робочих параметрів. 3

3. Виконання креслення. 3

а) розміщення елементів;

б) з’єднання елементів;

в) інші команди;

4. Редагування. 4

а) основні прийоми редагування;

б) властивості елементу;

в) розміщення тексту;

г) інші команди;

5. Робота з шарами. 5

6. Запис, відкриття та друк проекту 6

Креслення електричної

принципової схеми 71. ВСТУП

Системи автоматзованого проектування (САПР) являють собою принципово новій підхід до процесу розробки приладів та устаткування.

Завдяки тому, що значна частина розрахунків та виконання багатьох однотипових функцій покладається на ЕОМ значно полегшуеться праця конструктора. Зберігання та відтворення проектів стає зручним та швидким. Застосовуючи передові технології, над розробкою певного проекту можуть працьювати декілька інженерів або навіть цілий інститут.

Ці системи можуть використовуватися у будь-якій сфері виробництва. Не виключенням є радіоелектроніка, з великою кількістю компонентів та суворими законами струмів. У цій галузі створено багато програм (Electronic WorkBench, MicroCap, Pcad, Accel EDA).

Accel EDA – універсальна система проектування, яка дозволяє не тільки виконувати креслення принципових електричних схем, але і розробку монтажної плати з можливістю автоматичної оптимізації розташування провідників, а також створення нової бази даних компонентів.Темою даной курсової роботи є робота в системі Accel EDA, точніше виконання креслення принципової електричної схеми.

2. Конфігурація робочих параметрів

Пред тим, як розпочинати виконання креслення потрібно провести початкову конфігурацію робочих параметрів. Це робиться за допомогою меню Option Configure.

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes