/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Система машинного перекладу текстів на прикладі системи STYLUS, Детальна інформація

Тема: Система машинного перекладу текстів на прикладі системи STYLUS
Тип документу: Реферат
Предмет: Комп`ютерні науки
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 968
Скачати "Реферат на тему Система машинного перекладу текстів на прикладі системи STYLUS"
Сторінки 1   2   3   4   5   6   7   8   9  
Курсова робота з інформатики

Система машинного перекладу текстів на прикладі системи STYLUS.

Вступ.

Стратегія прискореного розвитку народного господарства країни, підвищення темпів науково - технічного прогресу визначає в якості каталiзуючої умови необхідність широкого втілення i використання ЕОМ в різних сферах науки, техніки i економіки.

Широкий спектр сучасних засобів обчислювальної техніки від керуючих мікро - ЕОМ та персональних комп’ютерів до багатомасштабних інформаційно-обчислювальних мереж, необхідність їх ефективного використання для рішення науково-технічних, проектних, економічних i керуючих задач вимагають високих вимог до комп’ютерної грамотності наукових i інженерно-технічних працівників, які не є по освіті спеціалістами безпосередньо в області ЕОМ.

Для нашої держави, також i для закордонних держав, характерна тенденція, визначаючи степінь використання потенціальних можливостей сучасної обчислювальної техніки - суттєва різність в темпах росту обчислювальних потужностей ЕОМ i в готовності користувачів ефективно втілити їх для рішення прикладних задач.

Раціональне i вміле використання широких можливостей ЕОМ - важлива проблема сучасного етапу розвитку людства, актуальність якої росте по мірі збільшення парку машин i вдосконалення їх технічного i програмного оснащення. Ефективний шлях рішення вказаної проблеми складається в глибокому освоєні i широкому використані на практиці методів алгоритмічного описання задач i їх програмування на основі стандартних мовних засобів – мов програмування високого рівня. З застосуванням цих засобів було написано безліч програмних продуктів.

Вступна частина.

На даний час існує дуже багато систем автоматизованого машинного перекладу текстів, існує дуже багато методів перекладу і словарів для перекладу між різними мовами.

В дані роботі буде розглядатися система перекладу текстів STYLUS. Дана система широко розповсюджена, вона має багато можливостей по роботі з текстами, документами, інтегрується в MS-Office 97.

Система STYLUS являє собою 32 розрядну програмну оболонку яка випускається для платформ PC i MAC вона працює з операційними системами Windows 95, Windows 98, Windows NT, а також MAC OS.

До системи STYLUS є написана велика кількість спеціалізованих словарів, що дозволяє максимально покращити і оптимізувати перекладаємий текст в залежності від теми тексту. Система перекладу STYLUS виконує переклади текстів між мовами Англійська – Російська – Французька.

Система має багато можливостей по роботі з інтернетом, дозволяє зразу перекладати прийняту інтернет – сторінку, також є можливість перекладати файли допомоги до прикладних програм, перекладати clipboard і перекладати окремо взяті файли і пакети файлів.

Система перекладу STYLUS має встроєну підтримку словарів інших систем переводу.

В системі є можливість для роботи в мережі Інтернет наприклад:

TC "Пересылка документов по электронной почте" \l 1 Пересилання документів по електронній пошті

Якщо Ви працюєте в мережі і на Вашому комп'ютері встановлена програма Microsoft Exchange, то Ви можете безпосередньо із системи STYLUS переслати документ по електронній пошті.

Щоб відправити документ:

1. Зробіть активним документ, що Ви хочете відправити.

2. Виконаєте команду Відправити з меню Файл. З'явиться вікно “Переслати документ”

3. Вкажіть у цьому вікні:

- що саме посилати (весь документ, вихідний чи текст його переклад);

- у якому форматі повинний бути пересланий документ: Stylus документ, форматований текст (RTF) чи Текстовий формат.

4. Натисніть ОК..

5. Відішліть документ (див. посібник з MS MAIL).

Вийдіть із програми MS MAIL.

Система має вигляд і меню як в основних програмних продуктів WINDOWS,

що дозволяє працювати з системою інтуітивно, наприклад:

Підведіть покажчик миші до назви цікавлячої Вас області екрана системи STYLUS. Коли покажчик прийме форму руки, натисніть ліву кнопку миші, Ви одержите інформацію про цей компонент вікна.

Основна частина.

Сторінки 1   2   3   4   5   6   7   8   9  
Коментарі до даного документу
Додати коментар