Ремонт та обслуговування модемів, Детальна інформація

Ремонт та обслуговування модемів
Тип документу: Курсова
Сторінок: 7
Предмет: Комп`ютерні науки
Автор: Олексій
Розмір: 32.8
Скачувань: 1115
Курсова робота

на тему: “Ремонт та обслуговування модемів”

ПЛАН

Вступ……………………………………………………………………..

1. ПРОБЛЕМИ ПРИ ФУНКЦІОНУВАННІ І ЇХНє ВИРІШЕННЯ…….

2. ТЕСТУВАННЯ МОДЕМУ…………………………………………….

2.1. ПРОГРАМНІ СПОСОБИ І ЗАСОБИ ТЕСТУВАННЯ…………

2.1.1 Діагностика COM-порту……………………………………

2.1.2 Діагностика модему за допомогою ОС Windows 9х……..

2.1.3 Діагностика модему в DOS чи з термінальної програми

2.2 САМОДІАГНОСТИКА МОДЕМІВ……………………………..

ЛІТЕРАТУРА……………………………………………………………..

ВСТУП

Останнім часом модеми стають невід'ємною частиною комп'ютера.Установивши модем на свій комп'ютер, ви фактично відкриваєте для себе новий світ. Ваш комп'ютер перетворюється з відособленого комп'ютера в ланку глобальної мережі.

Модем дозволить вам, не виходячи з будинку, одержати доступ до баз даних, що можуть бути вилучені від вас на багато тисяч кілометрів, розмістити повідомлення на BBS (електронній дошці об’яв), інтернет, доступної іншим користувачам, скопіювати з тієї ж BBS цікавлячі вас файли, інтегрувати домашній комп'ютер у мережу вашого офісу, при цьому (не вважаючи низкою швидкості обміну даними) створюється повне відчуття роботи в мережі офісу. Крім того, скориставшись глобальними мережами (RelCom, FidoNet) можна приймати і посилати електронні листи не тільки усередині міста, але фактично в будь-який кінець земної кулі. Глобальні мережі дають можливість не тільки обмінюватися поштою, але і брати участь у всіляких конференціях, одержувати новини практично по будь-якій цікавлячій вас тематиці.

Існує три основних способи з'єднання комп'ютерів для обміну інформацією:

- безпосередній зв'язок, через асинхронний порт;

- зв'язок з використанням модему;

- зв'язок через локальні мережі. 1. ПРОБЛЕМИ ПРИ ФУНКЦІОНУВАННІ І ЇХНє ВИРІШЕННЯ

Потрібно слідувати рекомендаціям у наступних пунктах для вирішення найбільш часто виникаючих проблем.

1. Якщо нічого не виходить (не можливо установити, уключити, виключити модем і т.д.) прочитайте, нарешті, інструкцію до модему (інструкція користувача).

2. Немає відповіді від модему.

Якщо Ви використовуєте внутрішній модем, переконаєтеся, що номер Сома-порту, установлений Вами на модемі, збігається з встановленим у комунікаційній програмі.

Виконаєте команду АТ, для скидання вашого модему. Код відповіді повинний бути «0» чи «ОК» у залежності від того яку комунікаційну програму Ви використовуєте. Якщо на команду не пішло відповіді дивитеся пункт 3.

Перевірте, чи не встановлені в комп'ютері які-небудь інтерфейсні карти, чи в Setup комп'ютера не встановлено в інтегрованих портів такої ж адреси Сома-порту як і у Вашого модему. Якщо це так, то Ви повинні пері конфігурувати модем на інший Сома-порт. (Запам'ятаєте, що на більшості систем доступно не більш двох Сомів-портів. Один з них має номер 1 чи 3, інший 2 чи 4.) Наприклад, якщо миша встановлена на СОМ1, Ваш модем повинний бути встановлений на порт СОМ2 чи СОМ4. Дивитеся пункт 4 якщо адреса СОМ порту установлений правильно.

У противному випадку звернетеся до постачальника за технічною підтримкою.

3. Модем не набирає номер.

Переконаєтеся що комп'ютер і модем включені в мережу. Переконаєтеся в правильності підключення модему до комп'ютера . Якщо модем відповідає на команди подавані з клавіатури, переконаєтеся що модем правильно підключений до телефонної лінії.

4. Модем не з'єднується після набору номера.

Проблема може мати кілька причин. Телефонна лінія може бути занадто зашумленою чи телефонний шнур може бути ушкоджений. Спробуйте підключити звичайний телефон і перевірити лінію. Ще одна можлива причина – вилучений модем не може правильно визначити швидкість Вашого модему. Спробуйте зафіксувати швидкість з'єднання командою наприклад *Nn (чи &Nn).

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes