/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Утворення, відкриття та збереження документів, Детальна інформація

Тема: Утворення, відкриття та збереження документів
Тип документу: Реферат
Предмет: Комп`ютерні науки
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 851
Скачати "Реферат на тему Утворення, відкриття та збереження документів"
Сторінки 1   2  
Реферат на тему:

Утворення, відкриття та збереження документів

Утворення та відкриття документів

Утворення нового документа

Виберіть команду «Создать...» у меню «Файл». Щоб утворити новий порожній документ, виберіть вкладку «Общие», а потім значок «Новый документ». Щоб утворити документ за допомогою шаблону або майстра, виберіть вкладку, що відповідає потрібному типу документа, а потім вкажіть ім’я цього шаблону або майстра.

— «Создать».

Відкриття документів

— «Открыть». У результаті з(явиться таке вікно діалогу:

Зі списку «Папка» виберіть диск, що містить потрібний документ, потім встановіть покажчик на потрібну папку та двічі натисніть кнопку миші. Відкривайте папки доти, поки не відкриєте папку, що містить потрібний документ. Зі списку файлів виберіть ім’я документа. Натисніть кнопку «Открыть», або двічі натисніть ліву клавішу миші на потрібному файлі.

Порада. Щоб відкрити документ, який використовувався нещодавно, виберіть його ім’я зі списку файлів у нижній частині меню «Файл». Якщо цей список відсутній, у меню «Сервис» виконайте команду «Параметры», а потім виберіть вкладку «Общие». Встановіть прапорець «Помнить список из ... файлов».

Зауваження. Для відкриття документа, утвореного в іншому застосуванні, виберіть потрібний формат зі списку «Тип файла», а потім виберіть документ зі списку файлів та папок.

Конвертування файлів

Якщо відкривається документ, утворений в іншому застосуванні, його необхідно конвертувати у формат MS Word. Для цього у вікні «Преобразование файла», що з’являється у цій ситуації, виберіть необхідний пункт зі списку «Из формата». У поставку Word входять конвертери форматів файлів для практично всіх відомих текстових редакторів. Якщо ви не знаєте формату вихідного документа, спробуйте перетворити його за допомогою різних конвертерів. Зауважимо лише, що більшість «старих» текстових файлів можна конвертувати, вибираючи пункт «Текст DOS» у згаданому вікні «Преобразование файла».

Вставка файлів

У разі необхідності вставити в один документ інший, встановіть покажчик миші в місці вставки і виберіть спочатку з меню «Вставка» команду «Файл», а потім — з аналогічного відкриттю файлу меню необхідний файл.

Збереження та закриття документів

Збереження документа

— «Сохранить».

Щоб зберегти всі відкриті документи одночасно, виберіть команду «Сохранить все» у меню «Файл». Якщо деякі відкриті документи жодного разу не зберігались і тому не мають імені, відкриється вікно діалогу «Сохранение документа» (див. далі), в якому слід задати ім(я та місце зберігання документа.

l

z

&

:

B

°

\x00B2

e

i

l

&

Сторінки 1   2  
Коментарі до даного документу
Додати коментар