Утворення та імпорт рисунків, Детальна інформація

Утворення та імпорт рисунків
Тип документу: Реферат
Сторінок: 3
Предмет: Комп`ютерні науки
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 789
Реферат на тему:

Утворення та імпорт рисунків

Утворення рисунків

Робота з графічними об(єктами

У документ крім тексту можна добавити також графічні об’єкти. За допомогою кнопок, що розташовані на панелі графічних елементів, легко зображувати лінії, стрілки, еліпси, прямокутники, кола, дуги, сектори та різні криві. Після створення графічного об(єкту його можна залити кольором або узором, змінити колір та тип ліній, збільшити або зменшити, перемістити, повернути або дзеркально відобразити об(єкти. Нижче наводиться приклад графічного об’єкту, що підготовлений у редакторі.Рисування лінії, прямокутника, еліпса, дуги та інших фігур

— «Рисование» на стандартній панелі інструментів.

— «Дуга» для рисування дуги. Встановіть курсор у точку, з якої слід почати рисування, а потім переміщуйте покажчик до отримання потрібного об(єкта.

Якщо при проведенні ліній утримувати натиснутою клавішу SHIFT, одержана пряма буде проведена по горизонталі, по вертикалі або точно під кутом у 30, 45 або 60 градусів.

— «(ллипс», а потім переміщуйте покажчик, утримуючи клавішу SHIFT.

Примітка. Для багаторазового рисування фігури одного типу двічі натисніть кнопку із зображенням потрібного інструменту. Після закінчення роботи встановіть покажчик у будь-якому місці документа і натисніть кнопку миші для відміни вибору інструменту.

Зміна кута дуги

У режимі розмітки сторінки виділіть сектор. Переміщуйте маркер розміру до одержання потрібного кута.

Примітка. Для зміни кута на 45 градусів переміщуйте маркер розміру, утримуючи натиснутою клавішу SHIFT. Для зміни кута з центру сектору переміщуйте маркер розміру, утримуючи натиснутою клавішу CTRL.

Утворення рисованої кривої

— «Рисованная кривая». Встановіть курсор у точку, з якої слід почати рисування, і проробіть одну з наступних дій:

Переміщуйте покажчик для утворення кривої лінії.

Натискайте кнопку миші для утворення прямої лінії.

Для закінчення утворення кривої двічі натисніть кнопку миші.

Зміна рисованої кривої

— «Изменить форму». Для зміни форми кривої встановіть покажчик на одній із вершин та перемістіть її на нове місце. Для добавлення вершини натисніть клавішу CTRL та, встановивши покажчик на потрібній лінії, натисніть кнопку миші. Для видалення вершини натисніть клавішу CTRL та, встановивши покажчик на потрібній вершині, натисніть кнопку миші. Для закінчення роботи встановіть покажчик зовні кривої та натисніть кнопку миші.

Добавлення та видалення стрілок

— «Тип линии». Для добавлення стрілки виберіть потрібний вигляд стрілки. Для видалення стрілки виберіть тип лінії без стрілки.

Примітка. Для появлення на екрані більшої кількості типів ліній зі стрілками виберіть параметр «Другой...».

Вибір типу лінії

— «Тип линии» та виберіть потрібний тип лінії.

Примітка. Для вибору з інших параметрів виберіть «Другой...».

Добавлення, зміна або видалення заливки або узору

Кожний графічний об(єкт може бути залитий кольором або відтінком сірого або кольоровим чи однокольоровим узором. Після добавлення заливки її легко видалити або змінити.

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes