Адресна книга, Детальна інформація

Адресна книга
Тип документу: Реферат
Сторінок: 3
Предмет: Комп`ютерні науки
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 1683
Реферат на тему:

Адресна книга

Адресна книга призначена для зберігання різних відомостей про адресатів, які можуть легко використовуватися системою Microsoft Outlook Express. У цій книзі можна зберігати всі потрібні адреси електронної пошти, домашні та службові адреси, номери телефонів і факсів тощо. Якщо необхідно, можна внести на сторінку нотаток будь-яку додаткову інформацію.

Адресна книга забезпечує також доступ до служб каталогів Інтернета, за допомогою яких можна вести пошук потрібних людей та організацій у мережі Інтернет.

Відкриття адресної книги

Щоб відкрити адресну книгу безпосередньо у Windows, натисніть кнопку «Пуск» на панелі задач та виберіть послідовно пункти «Программы», «Internet Explorer», «Адресная книга».

Щоб відкрити адресну книгу у застосуванні Microsoft Internet Explorer, виберіть у меню «Переход» команду «Адресная книга».

– «Адресная книга».

Можна також клацнути у вікні «Создать сообщение» значок «Кому:», «Копия:» або «Скрытая:».

Щоб одержати доступ до служб каталогів адресної книги безпосередньо у Windows, натисніть кнопку «Пуск» на панелі задач, клацніть «Найти» та виберіть команду «Людей». Введіть необхідну інформацію у вікні, що з’являється, та натисніть кнопку «Начать поиск».

Збереження відомостей про адресата

Існує декілька способів включення адрес електронної пошти та відомостей про їх власників до адресної книги. Можна настроїти Outlook Express таким чином, щоб при відповіді на повідомлення адресат автоматично включався до адресної книги. Можна самому при відправленні будь-якого повідомлення в Outlook Express добавляти ім’я одержувача до адресної книги.

Як добавляти до адресної книги всіх одержувачів повідомлень (тільки при відповіді)

У меню «Сервис» Outlook Express виберіть команду «Параметры…».

На вкладці «Общие» встановіть прапорець «Автоматически заносить получателей в адресную книгу».

Як добавити конкретне ім’я до адресної книги з Outlook Express

У повідомленні, що утворюється або проглядається, клацніть ім’я людини правою кнопкою миші та виберіть команду «Добавить в адресную книгу».

Як добавити адресата до адресної книги безпосереднім введенням даних

– «Создать адрес».

Введіть ім’я та прізвище адресата.

Для кожного адресата необхідно визначити коротке ім’я. Якщо ввести ім’я, по батькові, прізвище адресата або назву організації, коротке ім’я буде утворено автоматично.

Пройдіть по всім вкладкам і заповніть необхідні відомості.

Як утворити групу

Повідомлення можна надсилати цілій групі людей; для цього необхідно утворити поштову групу (або «псевдонім») із включенням імен потрібних адресатів. Потім при відправленні повідомлення буде достатньо тільки ввести ім’я групи у полі «Кому:». Можна утворити декілька груп; будь-який адресат може входити більше ніж в одну групу.

– «Создать группу».

У полі «Название группы» введіть ім’я групи.

Натисніть кнопку «Выбрать участников» і клацніть потрібне ім’я у списку адресної книги.

Щоб включити обране ім’я (або імена) до групи, натисніть кнопку «Выбрать».

Натисніть кнопку «OK», а потім ще раз натисніть «OK», щоб закрити діалогове вікно властивостей групи.

Зауваження

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes