Утворення та відправлення повідомлень електронної пошти, Детальна інформація

Утворення та відправлення повідомлень електронної пошти
Тип документу: Реферат
Сторінок: 3
Предмет: Комп`ютерні науки
Автор: Олексій
Розмір: 38.2
Скачувань: 1060
Реферат на тему:

Утворення та відправлення повідомлень електронної пошти

Відправлення простого повідомлення електронної пошти

– «Создать сообщение». З’явиться вікно повідомлення:

Введіть у полях «Кому:», «Копия:» або «Скрытая:» через кому або крапку з комою (;) імена електронної пошти одержувачів.

Щоб вставити імена електронної пошти з адресної книги, клацніть у вікні повідомлення значок «Кому:» та виберіть потрібні імена.

Введіть заголовок повідомлення у полі «Тема:».

Введіть текст повідомлення, а потім натисніть на панелі інструментів кнопку «Отправить».

Якщо повідомлення утворюється в автономному режимі, виберіть у меню «Файл» команду «Отправить позднее» і повідомлення буде збережене у папці «Исходящие».

Поради

При використанні адресної книги виберіть у ній потрібного адресата. Якщо їх декілька, клацніть їх почергово, утримуючи натисненою клавішу CTRL.

Щоб знайти ім’я електронної пошти в адресній книзі, введіть ім’я або його частину у полі «Кому:» та виберіть у меню «Сервис» команду «Проверить имена».

Для утворення повідомлень без попереднього підключення до Інтернету відкрийте меню «Файл» і клацніть «Автономная работа». Наступного разу, коли ви клацнете «Доставить почту», Outlook Express відновить підключення і всі ваші повідомлення будуть відправлені.

Як змінити ступінь важливості вихідного повідомлення пошти

Якщо відправити повідомлення з високим степенем важливості, воно з’явиться у папці «Входящие» одержувача разом зі значком попередження (звичайно знаком оклику), щоб привернути його увагу.

Вкажіть у меню «Сервис» вікна повідомлення на команду «Важность» та виберіть потрібну ступінь важливості.

Зауваження

Цим способом можна змінити ступінь важливості тільки поточного повідомлення.

Як перевіряти правопис у повідомленнях

В Outlook Express використовуються ті ж засоби перевірки правопису, що й у всіх застосуваннях пакетів Microsoft Office 95/97 — Microsoft Word, Microsoft Excel та Microsoft PowerPoint. Якщо жодний з них у вас не встановлений, команда «Правописание» буде недоступною.

Щоб перевірити правопис в окремому повідомленні, виберіть у вікні цього повідомлення із меню «Сервис» команду «Правописание».

Форматування тексту повідомлення

Якщо треба якимось чином виділити ті або інші елементи тексту повідомлення, можна використовувати формат HTML (Hypertext Markup Language), який широко використовується як стандарт форматування тексту в Інтернеті. Можливості HTML дозволяють також вставляти у повідомлення графіку та посилання на Web-сторінки.

Як використовувати форматування HTML

Якщо при утворенні повідомлень використовується форматування HTML, то такі повідомлення зможуть прочитати тільки програми пошти, які підтримують HTML. Якщо програма пошти або читання новин одержувача не розпізнає HTML, Outlook Express запропонує відправити повідомлення у вигляді звичайного тексту.

Як використовувати форматування HTML у всіх вихідних повідомленнях

Виберіть у меню «Сервис» головного вікна команду «Параметры…».

Перейдіть на вкладку «Отправка» та встановіть перемикач «Формат HTML» у групі «Формат отправки сообщений» або у групі «Формат отправки новостей».

Як використовувати форматування HTML в окремому повідомленні

.

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes