Розвиток швидкісного руху на ділянках міжнародного транспортного коридору Росії Білорусії., Детальна інформація

Розвиток швидкісного руху на ділянках міжнародного транспортного коридору Росії Білорусії.
Тип документу: Реферат
Сторінок: 3
Предмет: Інше
Автор: фелікс
Розмір: 28.8
Скачувань: 1907
Контрольна робота

з предмету: “ Транспортні коридори”

План

TOC \* MERGEFORMAT \* MERGEFORMAT 1. Розвиток швидкісного руху на ділянках міжнародного транспортного коридору Росії Білорусії. PAGEREF _Toc66678309 \h 3

2. Розвиток швидкісного руху на ділянках міжнародного транспортного коридору Словаччини, Чехії, Угорщини, Румунії і Молдови. PAGEREF _Toc66678310 \h 5

3. Основні технічні вимоги до плану швидкісних залізниць. PAGEREF _Toc66678311 \h 7

Список використаної літератури PAGEREF _Toc66678312 \h 8

1. Розвиток швидкісного руху на ділянках міжнародного транспортного коридору Росії Білорусії.

Підготовленість цього регіону до впровадження швидкісного руху має найбільше значення для України, оскільки мережа українських залізниць взаємодіє з мережею даних країн найбільш тісно.

У Росії розроблена і прийнята Концепція організації швидкісного і високошвидкісного руху, що передбачає в погодженні з білоруською, а також українською мережами поетапне підвищення швидкості руху пасажирських поїздів до 160.. .200 км/год на існуючих залізничних лініях.

Намічений полігон швидкісного руху має 10 пріоритетних напрямків, один з яких український - Москва-Суземка. Передбачається комплекс реконструктивних робіт з ліквідації бар'єрних місць, що перешкоджають організації швидкісного руху. Встановлені розрахункові розміри руху, максимальна швидкість на кожному напрямку, час у дорозі і його скорочення, визначені терміни введення швидкісного руху.

Так, для українського напрямку Москва-Суземка ці дані становлять:

довжина-488км;

розміри руху - 9 пар поїздів за добу;

максимальна швидкість - 160 км/год;

час у дорозі - 5 год 04 хв (існуючий - 8 год 01 хв);

тип локомотива нового покоління - ЗП10;

термін уведення -2010р.

Реалізується спільний проект Росії і Білорусі щодо поетапного впровадження підвищених швидкостей на ділянці Брест-Мінськ- Москва (максимальна швидкість 160 км/год, термін уведення - 2005 р.). Ця ділянка є частиною напрямку захід-схід (Критський транспортний коридор № 2), по якому здійснюються зв'язки розвинутих країн Західної Європи з країнами СНД, що мають великий економічний потенціал. Залізниці на всьому протязі коридору двоколійні й електрифіковані.

Міністерством транспорту України також проводяться роботи щодо створення і функціонування національної мережі міжнародних транспортних коридорів [15]. У 1998 р. був підписаний Протокол намірів між Укрзалізницею і Білоруською залізницею щодо проведення робіт з електрифікації напрямку Гомель-Чернігів і будівництва цифрових волоконно-оптичних ліній зв'язку. У 1999 р. Україна електрифікувала одноколійну ділянку Ніжин-Чернігів довжиною 83 км і ділянку Роздільна-Кучурган (13,7 км), витративши на це 56 млн грн. За домовленістю виконання робіт на території Білорусі покладено на українську сторону за рахунок коштів білоруської сторони. Роботи зупинені через відсутність фінансування.

Підвищення швидкості до 160 км/год на напрямку Держкордон з - Україною-Гомель-Мінськ-Держкордон з Литвою передбачається після 2010 р. [1]

2. Розвиток швидкісного руху на ділянках міжнародного транспортного коридору Словаччини, Чехії, Угорщини, Румунії і Молдови.

Словаччина і Чехія

Програмами розвитку залізниць Чехії намічене впровадження швидкісного руху в напрямку України: (Ширидинг)-Хеб-Пльзень-Прага-Колін-Острава. На частині коридору, що проходить по території Чехії, Хеб-Прага до 2005 р. передбачається модернізувати лінію для реалізації швидкостей руху 120 км/год, а на інших ділянках вказаного напрямку у перспективі до 2010 р. -140... 160 км/год.

У Чехії в рамках виконання програми з 1997 р. використовуються моторвагонні поїзди серії 680, оснащені системою примусового нахилу кузова на кривих ділянках. Вони розраховані на максимальну швидкість 230 км/год і зможуть експлуатуватися на електрифікованих лініях постійного і змінного струму. Потужність такого поїзда 4000 кВт.

Словаччина намічає впровадити швидкісний рух за маршрутом кордон з Чехією-Жиліна-Попрад-Татри-Кошице-Чєрна-над-Тісоу-(Чоп) з максимальною швидкістю 160 км/год до 2010 р.

Угорщина

Програмами розвитку залізниць Угорщини намічене впровадження швидкісного руху в напрямку України: (Відень)-Хедьюш-халом-Будапешт-Мішкольц-Захонь-(Чоп). Максимальні швидкості, що плануються на існуючій лінії Хедьюшхалом-Будапешт, - 200 км/год, на інших ділянках - 140... 160 км/год.

n

p

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes