Звіт відвідування музею Богдана та Параски Ханенків в м.Києві, Детальна інформація

Звіт відвідування музею Богдана та Параски Ханенків в м.Києві
Тип документу: Реферат
Сторінок: 2
Предмет: Культура
Автор: фелікс
Розмір: 21.6
Скачувань: 1683
Музей мистецтв Богдана та Параски Ханенків складається з 6 основних виставочних залів, в яких представлені витвори мистецтва видатних майстрів Франції, Іспанії, Голландії, Італії та Нідерландів. Серед них:

Меморіальний Кабінет

Інтер‘єр у Французькому стилі першої половини 18 ст.

Зал оформлено у стилі рококо, в якому з першої половини 18 століття оздоблювали інтере‘єри особняків французької знаті.

Камерний за розміром зал оформлено характерними для інтер‘єру рококо пишно декоративними дзеркалами, багатим золоченим декором з гірлянд та стилізованих мушель. В стилі рококо задрапіровано чудовими гобеленами стіни. Гобелени виткані за гравюрами французького художника А. Кустеля на знаменитій у той час брюссельській мануфактурі. Сюжетні мотиви запозичені з відомого роману іспанського письменника 16 століття М.Сервантеса про Дон іхота та його вірного зброєносця Санчо Пансу. Сервантесові Іспанія постає в зображенні живописця рококо у вигляді уподобаних художниками цього стилю галантних розважальних сцен в парках за участю французьких дам та кавалерів.

З гобеленами сюжетно поєднане виконане іспанським художником 20 століття Барбудо Санчесом живописне панно на сталі із зображенням Дон Кіхота, що змагається з вітряками.

КАРТИНИ: „Посвячення Дон Кіхота в лицарі”, „Приїзд Санчо Панса на острів Бараторію”, „Сніданок Санчо Панси”.

Зала Французької гравюри 17 століття

Виконані на високому рівні графічні листи, представляють надзвичайно популярну, починаючи з 17 століття, репродукційну гравюру. Цю гравюру, яка у порівнянні з живописними творами була більш доступною за ціною, колекціонували та використовували для прикрашення приміщень.

Високою майстерністю відрізняються твори провідного майстра репродуктивної різцевої гравюри 17 століття Ж.Еденіка. З тонким розумінням особливостей оригіналів. Еделінк мовою графіки репродукував живописні твори найвищої художньої якості. Йому в однаковій мірі доступні як монументальна, велична манера знаменитого Н.Пуссена, так і парадна, урочиста портретна схема Н.Ларжильєра.

З віртуозним умінням майстер переносив сталевим різцем на мідну дошку найскладніші живописні композиції і отримував у відтисках зображення, що цілком відповідали манері оригіналу.

КАРТИНИ:

Жерар Еделінк „Благовіщення” 1661, „Чоловічий портрет”;

Жан Батист де Пуальї „Венера і Еней”;

Корнеліс Верлейпен „Портрет Людовіка Клермонського” 1695 р.

*

,

.

c.

gd¤

gd¤

c

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes