/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

З ким я мрію бути поруч, Детальна інформація

Тема: З ким я мрію бути поруч
Тип документу: Реферат
Предмет: Мова, Лінгвістика
Автор: фелікс
Розмір: 0
Скачувань: 2517
Скачати "Реферат на тему З ким я мрію бути поруч"
Сторінки 1  
З ким я мрію бути поруч.

Кожен, на мою думку, мріє, щоб з ним був хтось поряд, надійна людина, яка б змогла піклуватися про нього, розділяти і горе і радість. Ніхто не хоче бути самотнім, прожити своє життя у смутку, ховати у душі всі переживання через те, що нема кому розповісти про них. Кожен, хто відчуває самотність або вважає, що люди його не люблять повинен усвідомити: людські стосунки – це обмін духовними цінностями. Я вважаю, що навіть у стосунках між двома людьми необхідно, щоб кожен з них робив певний внесок для їх підтримання. Ось саме чому, не всі можуть знайти собі справжнього друга, якому ти довіряв би всі секрети, не боячись щось не договорити.

|

~

8

одну, єдину людину можна назвати справжнім другом чи супутником життя. Йому ти будеш вірити, з ним ти не будеш замислюватися над тим, як він на те чи інше відреагує. І найголовніше те, що тобі не потрібно буде просити про допомогу – вона прийде сама, миттєво і саме тоді, коли ти будеш мати у ній найбільшу потребу.

Саме такою я бачу цю людину, справжню людину, з якою я мрію бути поруч на протязі усього життя.

Зважуючи на всі ці якості людини, можу з впевненістю стверджувати, що знайти її не просто. І той, хто знайшов її повинен усвідомлювати, як йому пощастило. Він повинен дорожити нею, бо іншої може вже не знайти.

Сторінки 1  
Коментарі до даного документу
Додати коментар