Урок систематизації та узагальнення знань по темі „Квадратні рівняння”, Детальна інформація
Урок систематизації та узагальнення знань по темі „Квадратні рівняння”
Конспект
уроку з алгебри
„Урок систематизації та узагальнення знань по темі „Квадратні рівняння”
Тема: Урок систематизації та узагальнення знань
по темі „Квадратні рівняння”.
Мета: Систематизувати знання учнів по темі „Квадратні рівняння”. Усувати помилки, які допускають усні під час розв’язування вправ і задач, які зводиться до квадратних рівнянь.
Розливальна мета: Розвивати знання учнів про рівняння, формувати навики розв’язку лінійних, квадратних, дробово-раціональних рівнянь.
Виховна мета: Сприяти розвитку всесторонньо розвинутої особистості, вихованню етичних норм, гуманізму, активної життєвої позиції.
Тип уроку. Урок узагальнення і систематизації знань.
Хід уроку
І. Мотивація навчальної діяльності учнів.
Перш ніж почати урок, я хочу щоб ви послухали діалог „Секрет юного бізнесмена” і розгадали секрет нашого уроку – його тему.
Діалог:
В школі в тихому кутку,
На підлозі і на стелі
Торгувались два веселі,
Два юних бізнесмени.
Це я не продаю!
Що куплю, на цім стою!
Я сказав, що не продам
Я тобі по пиці дам!
Тут учитель підійшов.
І в кутку він їх знайшов
І сказав:
- Ти не здирай
А візьми і так віддай!
Бо за добрі твої справи,
Добре знай, завжди йдуть справи!
Будеш перший у змаганні
Тож секрет мій – рівняння!
уроку з алгебри
„Урок систематизації та узагальнення знань по темі „Квадратні рівняння”
Тема: Урок систематизації та узагальнення знань
по темі „Квадратні рівняння”.
Мета: Систематизувати знання учнів по темі „Квадратні рівняння”. Усувати помилки, які допускають усні під час розв’язування вправ і задач, які зводиться до квадратних рівнянь.
Розливальна мета: Розвивати знання учнів про рівняння, формувати навики розв’язку лінійних, квадратних, дробово-раціональних рівнянь.
Виховна мета: Сприяти розвитку всесторонньо розвинутої особистості, вихованню етичних норм, гуманізму, активної життєвої позиції.
Тип уроку. Урок узагальнення і систематизації знань.
Хід уроку
І. Мотивація навчальної діяльності учнів.
Перш ніж почати урок, я хочу щоб ви послухали діалог „Секрет юного бізнесмена” і розгадали секрет нашого уроку – його тему.
Діалог:
В школі в тихому кутку,
На підлозі і на стелі
Торгувались два веселі,
Два юних бізнесмени.
Це я не продаю!
Що куплю, на цім стою!
Я сказав, що не продам
Я тобі по пиці дам!
Тут учитель підійшов.
І в кутку він їх знайшов
І сказав:
- Ти не здирай
А візьми і так віддай!
Бо за добрі твої справи,
Добре знай, завжди йдуть справи!
Будеш перший у змаганні
Тож секрет мій – рівняння!
The online video editor trusted by teams to make professional video in
minutes
© Referats, Inc · All rights reserved 2021